Mersin Gold Kombi & Klima Servisi [0541 803 99 96] - Akdeniz, Mersin(İçel)

Firma Hakkında

Kombi Tamir - Bakımı - Montaj

Herhangi bir sebep nedeniyle arızalanan cihazınız için arıza tespit işlemini gerçekleştiriyoruz. Kombi tamiri servisimiz cihazınızı tamir ederek sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Kombi bakımı yaptırarak doğalgaz faturanızda tasarruf elde edebilirsiniz. Cihazınızın çalışma performansını arttırıyor gerekli bakım ve temizlik işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Satın almış olduğunuz yeni cihazınız ya da eski cihazınız için montaj işlemlerini uygun bir şekilde yapıyoruz. Kombi montajı servisi personellerimiz, her marka kombi montajı için gerekli eğitimleri almıştır.

Klima Tamiri - Bakımı - Montaj

Arızalı klimanızı tamir etmek, sorunu çözüme kavuşturmak bizim işimiz. Cihazınızı tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanmak isterseniz klima tamiri servisimizi arayabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima bakımı ortam ve çevre sağlığı açısından oldukça önemlidir. Klima bakımı ile iç ünitede yer alan toz ve zararlı partiküller temizlenir. Bakım için servisimiz aracılığıyla hizmet alabilirsiniz.

Klima montajı ile satın alınan ya da yeri değiştirilmek istenilen cihazlarınızın montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Gerekli montaj işlemleri bu alanda uzman ustalarımız tarafından gerçekleştirilir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

yenimahalle mahallesi 5337 sk. çetinkaya apartmanı no: 16 akdeniz/mersin

Mersin(İçel) / Akdeniz

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler