Çınar Kombi Klima Servisi [0506 671 81 75] - Yıldırım, Bursa

Firma Hakkında

Çınar Kombi Servisi & Klima Servisi

Kombi ve Klima Servisi olarak tüm bakım, arıza, tamir, montaj talepleriniz doğrultusunda uzman servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizler, kombi servisi ve klima servisi isterken neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır.

Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

ÇINAR KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ; Kombi Servisi, kombi bakım, kombi arıza, kombi tamir, kombi montaj teknik servis hizmetleri vermektedir. Klima servisi, teknik servis hizmetlerimiz ise, klima bakım, klima arıza, klima tamir, klima gaz dolumu ve klima montaj servisidir.

ÇINAR KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ, Kombi ve Klima Servisi, tam donanımlı bilgi depolama ve sizlere özel iletişim ağı ile servis takip merkezidir. Bu servisten geçen tüm cihazların, geçmiş raporları depolanır ve bir sonraki servis ihtiyacında, geçmişte yapılan işlemlerden tüm sistem ve yedek parça raporlarına kadar kayıt altına alınır.

Böylelikle son kullanıcı kullanmış olduğunuz ısıtma veya soğutma sisteminizinde öz geçmişini kayıt altına aldırmış olur. Kontrol hem servisin hemde kullanıcının elinde olur. Bu büyük servis ve danışmanlık hizmetini veren firmamız Bursa genelinde en iyi servis sağlayıcı yeteneğini de göstermiştir.

 

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Çınarönü Mah. Havuz Sok. No:2 Yıldırım/BURSA

Bursa / Yıldırım

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler